bitvazaurozay

Більшість хоче згорнути проєкт Україна

Оце подумав. Зрештою, голосування за Зе а потім ще й за зелену фіктивну партію - це референдум. Більшість хоче згорнути проєкт Україна і стати частиною країни, яка гарантує по обміну визволити будь-якого терориста і водія маршрутки. При чому в реверсному режимі.  

Мені опонують: "...враження що більшості до дупи що там твориться аби їх не чіпали, от і вибрали того хто мав мир робить будь якою ціною..."  

А я собі думаю: якби було до дупи, то голоси б розпорошили між 39 кандидатами і традиційно продалися б за гречку - її було багато.  

Але гречка не спрацювала. І "розмаїття вибору". Чому? Бо ЗНАЙШЛИ тих, хто НАПЕВНО ліквідує Україну, повернувши її до Москви. І так. Знаю випадки, коли шоб проголосувати за зелених, вата їхала за сотні кілометрів. А кажете "До дупи"...  

До речі у першому турі за Петю дружно голосували з тих же мотивів. Щоб капітулював. А він почав захищатися. Не знаю з яких мотивів. Але САМЕ В ЦЬОМУ він жорстко намахав виборця. Барига... Ще й який!  

А ми міркуємо далі: "...можливо й так, я говорив за своїх знайомих зелених, вони не вата зовсім аполітичні..."  

А оце найбільша помилка. Аполітичні зелені - це неможливо. Бо більш консолідованого політичного чину як голосування за зелених, Україна не знала. Це суто ПОЛІТИЧНИЙ консенсус вати: Україна має бути ліквідована через низку капітуляцій, оформлених артистично й емоційно продумано.  

Зе і його спецура із цим справляються поки на тверду 12-ку.  

Ростислав МАРТИНЮК

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.