bitvazaurozay

ЗЕЛЕНСЬКИЙ КРИЧАВ "ДЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ПО МАЙДАНУ", А ТЕПЕР НА НИХ ПОСТАВИМО КРАПКУ

Володимир Зеленський5 канал
Володимир Зеленський5 канал

Володимир Зеленський під час дебатів з Петром Порошенко кричав "де розслідування по Майдану", а тепер у них немає майбутнього. Таку думку висловив політтехнолог, експерт українського центру суспільного розвитку Юрій Подорожній під час марафону "Ціна обміну" на "5 каналі".

"Через те, що відбулося по беркутівцям можна ставити хрест на двох речах. Перше – на справі Майдану. Впевнений, що на цьому у розслідуванні ми поставимо крапу. І всі конвульсії, які будуть надалі навколо цієї справи, завершаться нічим. Ми і так вели надскладне розслідування, воно і так просувалося не в тих темпах і не з тим бажанням, як ми хотіли. Навіть президент Зеленський під час дебатів голосно кричав своєму візаві "де ж розслідування по Майдану?", – зазначив Подорожній.

Він продовжив: "Друге – те, яким чином передаються беркутівці. Є викопана яма, у неї поклали правоохоронну і судову систему, і зверху вбили хрест. Тепер все, що ми можемо – відвідувати правоохоронну систему на кладовищі".

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.