bitvazaurozay

Більшість членів комісії з міжхристиянських зв’язків ПЦУ – вихідці з РПЦвУ

Відповідно до рішення Синоду Православної Церкви України від 5 грудня групу священників і мирян РПЦвУ, що перейшли до ПЦУ, включено до складу Синодальної комісії з міжхристиянських зв’язків ПЦУ, повідомляє Оou.org.ua.

Очолив комісію митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк). Його заступником призначено митрополита Переяслівського і Вишневського Олександра (Драбинка), колишнього секретаря предстоятеля РПЦвУ.

До складу комісії також увійшли: єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан; священики: ректор Відкритого православного університету святої Софії-Премудрості (Київ) протоієрей Георгій Коваленко, протоієрей Петро Зуєв (Київська єпархія), протоієрей Микола Біляк (Львівська єпархія), протоієрей Назарій Лозинський (Львівська православна богословська академія), священник Ростислав Воробій (Переяславсько-Вишневська єпархія, секретар комісії), священник Сергій Бережний (Переяславсько-Вишневська єпархія).

До складу коимісії увійшли й віряни ПЦУ: Валентин Гребенник (Київ), Костянтин Сігов, кандидат філософських наук, директор Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА та видавництва «Дух і Літера», Андрій Смирнов, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Національного університету «Острозька академія».

З них 5 представників духовенства (митрополит Олександр (Драбинко), протоієрей Георгій Коваленко, протоієрей Петро Зуєв, священник Ростислав Воробій, священник Сергій Бережний) та 2 мирянини (Валентин Гребенник і Костянтин Сігов) раніше входили до РПЦвУ

Таким чином, з 12 членів комісії 7 представників – вихідці з РПЦвУ, причому більша частина з них уже працювала у сфері міжхристиянських зв’язків. 16 грудня відбулося перше засідання Синодальної комісії з міжхристиянських зв’язків.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.