bitvazaurozay

Святкування Різдва 25 грудня неможливе без зміни календаря

Митрополит  Івано-Франківський і Галицький ПЦУ Іосаф Василиків засудив дії митрополита Волинського Михаїла щодо подвійного святкування Різдва.

Митрополит Михаїл не може не знати, що навіть в межах Волинської Єпархії він без рішення Синоду або архиєрейського собору не може переносити святкування Різдва. Без зміни календаря і відповідного переміщення постів і свят зміна тільки одного свята є нісенітницею і обманом людей.

Повторююсь, те що робить митрополит Волинський Михаїл є пустим популізмом і обманом народу Божого яке вносить в душі людей сум’яття і нерозуміння того, що в Церкві відбувається.

Зверніть увагу, питання щодо святкування Різдва не піднімає УГКЦ а також і Протестантські релігійні спільноти, не піднімають питання цього і українські спільноти які проживають в католицьких країнах. Питання щодо переходу святкування Різдва підняв митрополит Михаїл який не може не розуміти і не може не усвідомлювати пагубності своїх дій.

Владиці Михаїлу пора вже вийти з стану турболентості, з якого він ніяк скоро рік не може вийти.

Владика Михаїл, вибори предстоятеля відбулися тому в близькій і далекій переспективі нові не передбачаються, заспокійтеся, не розколюйте Церкву, дайте їй спокійно розвиватися.

Навіть у Волинській єпархії ваші нововведення не сприймаються, про студентів волинської семінарії мовчу – вони підтвердять все, що ви їм напишете, священники промовчать, а деякі з остраху бути звільненими
з настоятельства будуть умовно погоджуватися. Тому прошу вас, ЗАСПОКІЙТЕСЯ.

Коли прийде час переходу святкування Різдва Христового по новоюліанському календарю це зробить СОБОРНИЙ ГОЛОС ЦЕРКВИ бо тільки ВІН може це зробити.

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.