bitvazaurozay

Катастрофічно втрачаючи рейтинг Клован знов почав корчити з себе простого чувака

“Катастрофічно втрачаючи рейтинг, Зелена Бубочка знов почав корчити з себе простого чувака. Для цього вчора з ЦУМа його вертухаї вигнали усіх покупців А Вова зі своїми топтунами ставали у різні пози перед фотографом, роблячи вигляд, що купують подарунки. Зелебобики вже від цих фото ллють кип’яток у коментарях”, – написав чоловік.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат від пропрезидентської партії “Слуга народу” Анастасія Красносільська вразила українців своєю незвичною декларацією.

Так, чиновниця зазначила в документі “безцінне” рухоме майно – кішку Марусю. Про це стало відомо зі звіту про доходи новообраного парламентарія.

Красносільська була восьмою у списку “Команди Зе”. Її представляли як експерта з боротьби з корупцією, судової та правоохоронної реформ.

У декларації її улюблениця в категорії рухомого майна. Цікаво, що в розділі “Опис майна” депутат написала: “Кішка Маруся – безцінна”. А дата набуття прав на тварину – 1 вересня 2016 року.

Відзначимо, що іноді Красносільська публікує фотографії Марусі на своїй Instagram-сторінці.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.