bitvazaurozay

Адвокат заявив про алібі підозрюваної у справі Шеремета

Адвокат Кузьменко, підозрюваної у вбивстві Павла Шеремета, заявив, що готовий надати суду наявність у його підзахисної алібі.

Про це Влад Добош сказав під час онлайн-стріму на своїй сторінці у Facebook. У ньому він поскаржився на безпідставну відмову слідчих у наданні йому матеріалів справи.

"Повний ігнор з боку слідчих. У групі слідчих приблизно 45 осіб і жодного слідчого не знайдеться, щоб мені надали матеріали справи. Ми готові співпрацювати зі слідством, проводити будь-які слідчі дії, готові брати участь у допитах. Але я бачу, що слідство не має перед собою мети на справедливе об'єктивне слідство", – обурився правозахисник.

Юлія Кузьменко

Добош зазначив, що якщо його законні вимоги не будуть виконані, то він вдасться до іншої тактики і навіть залучить громадськість до масової акції контролю дій МВС.

"Я хочу, щоб у цій справі поклали беззаперечний доказ причетності або непричетності Юлії Кузьменко до цього злочину. Якщо цього не буде зроблено, ми покладемо, і вони у нас майже всі на руках, докази її алібі. Питання лише в оформленні юридичному доказів", – резюмував адвокат.

  • поліція назвала підозрюваних в організації вбивства: Андрія Антоненка (вокаліст музичного гурту військово-патріотичного спрямування, військовослужбовець ССО ЗСУ); Юлію Кузьменко (волонтерка, завідувачка відділенням рентгенографії, працює в центрі дитячої кардіології та кардіохірургії) і волонтерку Яну Дугарь.
  • Їм висунуто звинувачення за ст. 115 КК (Умисне вбивство).
  • Українські правоохоронці опублікували записи телефонних розмов фігурантів справи. Вони нібито обговорювали можливість крадіжки дітей волонтерки Марусі Звіробій для дестабілізації ситуації та відволікання уваги від розслідування, а також створення сакральної жертви.
  • Також слідство вказує, що група нібито хотіла вчинити теракти у Києві. За його версією, медичка Юлія Кузьменко пропонувала із залученням військових обстріляти столицю з артилерії.
  • Хто замовник всього цього – поки невідомо. Президент Володимир Зеленський закликав правоохоронців довести справу до кінця.
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.