bitvazaurozay

Арсен Борисович йдуть ва- банк?

Наш обиватель легко повірить, що музикант і дитячий лікар - терористи. Повірили ж свого часу культурні німці сценарію підпалу рейхстагу, а чим українці гірші?

Участь президента в ролі слідчого - ну, як би м'яко сказати? не в свої сани не сідай.

Звинувачення на рівні - телефон був вимкнений у певні години доби у підозрюваних - це нове слово в юриспруденції. Чи епізод із Великого Брата, що слідкує за тобою?

Проте, головне - мотив. До чого тут біла раса, якщо вбитий московський журналіст був білим? ось хто штучно розпалює міжрасову ворожнечу... Та й сам шеремет, вибачте, для українців - ніхто.

І - вбивство, мовляв, було здійснене для дестабілізації в Україні. Ок. Це було три з половиною роки тому. При владі - Порошенко. Для Москви - ворог. Кому вигідна була тоді дестабілізація, як не Москві?

... Схоже, Арсен Борисович перейшов межу - і тепер для нього або пан, або пропав? Або хунта, або Ростов... Та от біда - як же вивезти дорогоцінну колекцію вин?
...Чекаю гнівної реакції на арешт добровольців і волонтерів "Національного корпусу"!

Василь ЧЕПУРНИЙ

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.