bitvazaurozay

Не все те що кричить "Слава Україні", та скаче в вишиванці гопака є насправді патріотом

 

Про Сосницьку пресу, стереотипи, реакціонерів та перепатріотів.

Коли я тільки приїхав з Менського району на нову парафію до сусіднього Сосницького, то прихожани почали жалітися на те, що в місцевій пресі виходили матеріали проти нашої Церкви, а вони не знали що робити, їх знеславлювали на увесь район але гідно відповісти вони не могли, бо бракувало знань. Там якийсь МПвУшний священник поливав нас брудом але мені тоді було не до того, та й статті вже перестали на той час виходити.

Діло було би дуже простим в Менському районі, бо там одна районна газета, а тут їх аж дві, тому на кого думати? І тут я став заручником стереотипів і чесно кажучи думав на "ретроградів" з "Вісті Сосниччини" і не допускав думки, що це могли зробити "патріоти" з газети "Час". Чому? Та тому, що газета "Час" утворилася після Першого Майдану із журналісток "Вістей", які в знак протесту проти тодішньої реакційної політики газети пішли з неї і створили власний проект під назвою "Час".

Ну звичайно ж природніше уявити собі тандем "реакціонери" - МПвУ проти нас ніж "патріоти" - МПвУ проти нас. Та що там казати, на дверях редакції "Час" написано навіть "Слава Героям" чи щось таке. Ну які можуть бути сумніви?)) Тому я вчора каюсь, необдумано написав, що це робили "Вісті", але вони заперечили цей факт, сказали що це не вони. То невже то робили наші суперпатріоти!? О ні, тільки не це! ))

Довелося провести власне розслідування і ось що виявилося. Точно ці матеріали виходили в газеті "Час". Вони розмістили як мінімум дві дуже великі статті настоятеля МПвУшних парафій сіл Козляничі та Рудня здається на ім'я Роман. Тепер дуже багато точок розставилося над "і" та стало багато чого зрозумілим. То що, пані Олена Ясинська, ви не розміщуєте великих статей та ще на релігійні теми у своїй газеті, так?

Вибачаюсь перед журналістами газети "Вісті Сосниччини" за неправдиві матеріали на вашу адресу які повисіли майже добу на моїй сторінці, їх вже немає.

Мораль. Не вір стереотипам, вір тільки фактам. Не все те що кричить "Слава Україні", та скаче в вишиванці гопака є насправді патріотом.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.