bitvazaurozay

За критику пропаганди ЛГБТ в Україні хочуть ввести кримінальну відповідальність

Депутати Луцької міськради мають намір звернутися до Зеленського та голови Верховної Ради Дмитра Разумкова щодо недопущення обмеження прав громадян України на свободу вираження власних поглядів.

Про це йде мова у проєкті звернення Луцької міськради, який виноситься на чергову сесію.

У документі висловлюється занепокоєння ситуацією, яка склалася внаслідок ухвалення у першому читанні закону №0931. Цей законопроєкт передбачає гармонізацію законодавства України у сфері протидії дискримінації із правом Європейського Союзу.

У зверненні йде мова про те, що депутати Луцької міськради підтримують боротьбу з дискримінацією, але вона не повинна нівелювати основоположні права людини, зокрема щодо свободи совісті та свободи вираження власних поглядів.

Натомість закон, який підтримала Верховна Рада, вводить адміністративну і навіть кримінальну відповідальність за публічну позицію віруючих громадян. Тобто будь-яка критика діяльності ЛГБТ-спільноти та проявів поведінки прирівнюватиметься до злочину. У зв’язку з цим депутати Луцької міськради пропонують виключити із закону норму, якою громадянам України забороняється поза межами церкви чи власного помешкання висловлювати критичні зауваження щодо агресивної пропаганди ЛГБТ.

Також у зверненні вважають, що вимога штрафувати релігійні та інші організації, які відмовлятимуть у працевлаштуванні представникам ЛГБТ чи іншим людям, є неправомочною.

«У разі підтримки парламентом законопроєкту №0931 у запропонованій редакції свобода вираження думки та слова, свобода світогляду та політичної діяльності опиняться під загрозою ліквідації. Боротьба з «дискримінацією» у цьому законопроєкті нівелює основоположні права людини на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на свободу світогляду і віросповідання», - зазначається у зверненні.
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.