bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Ось ця стаття вийшла вчора в районній газеті "Вісті Сосниччини"


Ось ця стаття вийшла вчора в районній газеті "Вісті Сосниччини". Сама стаття нижче.
Віряни з Сосницького району вперше взяли участь у щорічній Хресній Ході приуроченій до річниці Хрещення України-Русі.
У цьому році вперше віряни Сосницького району прийняли участь у традиційній Хресній Ході до річниці Хрещення Русі яка проводиться щороку 28 червня на свято рівноапостольного князя Володимира Великого в Києві.
25 прихожан єдиної поки що у районі Свято-Троїцької парафії УПЦ КП села Хлоп*яники виїхали до столиці о 6. 00 ранку щоб поспіти на святкове богослужіння у Володимирському Кафедральному Патріаршому Соборі і хоча в той день йшла злива, та на нас не пролилася жодна капля. Дощ ішов поки ми були в автобусі, а коли вийшли то зразу ж перестав.
Від Володимирського Собору ми разом з тисячами учасників Хресної Ходи пройшли до Володимирської Гірки де відслужився урочистий молебень. Потім побували у Михайлівському Золотоверхому монастирі, де провели екскурсію музеями, з дзвіниці роздивилися Київ, поїли монастирської каші яку роздавали паломникам.
Після того повернулися до Володимирського Собору де приклалися до мощів Великомучениці Варвари та Священномученика Макарія Митрополита Київського. Наші прихожани отримали масу нових вражень, відчули духовне піднесення від молитов у святих для кожної православної людини місцях.
Наш храм – єдине в районі місце де богослужіння проводяться на рідній мові, бо Христос повелів апостолам: "Отже, йдіть, навчайте всі народи, хрестячи їх в ім'я Отця, і Сина і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все що Я заповів вам". (Мф 28:19-20)
Звичайно, що вчити народи треба на тих мовах які ці народи розуміють. Спаситель обіцяв прислати Святого Духа, Духа Істини, який би наставив на всяку правду.
"Коли ж прийде Він, Дух істини, то наставить вас на всяку правду" (Ін 16:13).
І ось ця подія сталася в Єрусалимі. Ось як це описано в Святому Писанні.
«1 Коли настав день П’ятдесятницi, усі вони були однодушно вкупі. 2 I раптом зчинився шум з неба, ніби від сильного вітру, i наповнив увесь дім, де вони перебували. 3 I з’явились їм розділені язики, мов вогненні, i спочили по одному на кожному з них. 4 I сповнилися всі Духа Святого, i почали говорити іншими мовами, як Дух давав їм провіщати.
5 У Єрусалимі ж перебували юдеї, люди побожні, з усякого народу під небесами. 6 Коли зчинився цей шум, зібрався народ i схвилювався; бо кожний чув, що вони говорять його мовою. 7 I всі були вражені i дивувалися, кажучи один до одного: «Чи не всі ці, якi говорять, галiлеяни? 8 Як же ми чуємо кожен свою рідну мову, в якій народилися. 9 Парфяни, i мідяни, i еламiти, i жителі Месопотамії, Юдеї i Каппадокiї, Понту та Асiї, 10 Фригiї i Памфілії, Єгипту i країв Лівії, прилеглих до Киринеї, i захожі з Риму, юдеї та прозелiти, 11 критяни й аравитяни, чуємо, що вони говорять нашими мовами про великі діла Божі?» 12 I дивувалися всі i, не розуміючи, казали один одному: «Що це значить»?
(Діяння 2:1-12)
Тому ніхто зайшовши в наш храм не скаже, що йому щось було незрозуміло, бо ми виконуємо настанови Господа нашого Ісуса Христа і навчаємо Слову Божому українців на українській мові як те і показав Святий Дух Утішитель в день П'ятидесятниці, а не на незрозумілих мовах. Невідомо чому в храмах іншої домінуючої в нашому районі конфесії служать на незрозумілій для людей мові і ті жаліються, що зайшовши на службу вони нічого не розуміють?
«Коли вся церква зійдеться разом, і всі почнуть говорити незнайомими мовами, і увійдуть до вас недосвідчені або невіруючі, то чи не скажуть, що ви біснуєтесь? (1 Кор 14:23)
Від імені прихожан Свято-Троїцької парафії хотілось би подякувати за наданий транспорт народному депутату України Анатолію Сергійовичу Євлахову.
Tags: Чернігівщина
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments