bitvazaurozay

У ЛУЦЬКУ ВІРЯНИ ПЦУ ІНІЦІЮВАЛИ ЗБІР ПІДПИСІВ ЗА СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА 25 ГРУДНЯ

Віряни луцьких релігійних громад звертаються до митрополита Луцького і Волинського Михаїла з проханням почати робити кроки для того, аби відійти від традиції святкувати Різдво 7 січня. 

Відповідний лист із підписами, які ще продовжують збирати, прихожани церков надіслали у редакцію Інформаційного агентства ВолиньPost

У листі-зверненні, зокрема, йде мова про те, що чимало українців вже вирішили «перенести» святкування Різдва Христового на 25 грудня, мотивуючи це бажанням повернути чільне місце Різдву у зимових святкуваннях замість «новорічної ейфорії», яка залишилася у спадок від радянського режиму.

Автори звернення зауважують, що 25 грудня – це не тільки католицьке Різдво, а загальнохристиянське.

«Ми не відкидаємо святкування Різдва 7 січня і в жодному разі не виступаємо проти старостильної традиції та тих, хто її дотримується. Але просимо Вашого благословення розпочати різдвяний піст 14 листопада, щоб, не порушуючи церковного уставу, святкувати Різдво Христове згідно з правилами та традиціями Православної Церкви саме 25 грудня, як це і прописано в кожному православному календарі та місяцеслові», – йдеться у листі.

До того ж, віряни ПЦУ просять митрополита Михаїла звершити різдвяне богослужіння 25 грудня у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Відомо, що лист вже підписали прихожани храму Рівноапостольного князя Володимира, церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці та інші віряни. Збір підписів триває.

Нагадаємо, минулоріч митрополит Михаїл у розмові з журналістами зауважив, що у цьому питанні зважатиме на думку релігійної громади

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.