bitvazaurozay

Гундяєв перестане згадувати Патріарха Олександрійського під час Богослужінь

Очільник РПЦ Кирило перестане згадувати під час Богослужінь Патріарха Олександрійського Феодора ІІ через його визнання Православної Церкви України.

Про це 8 листопада написав у своєму Telegram-каналі голова Синодального відділу із взаємин із суспільством і ЗМІ Московського патріархату Володимир Легойда.

“З Олександрії прийшла вельми сумна новина про рішення Патріарха Олександрійського Феодора визнати главу українських розкольників Сергія Думенко (митрополита Епіфанія) і внести його ім’я в диптихи Олександрійської церкви. Це робить неможливим поминання Патріарха Олександрійського Патріархом Московським і всієї Русі [Кирилом]”, – написав Легойда.

Канонічна територія Олександрійської Церкви включає в себе країни Північної, Центральної та Південної Африки, у ній налічується 27 митрополій і чотири єпископії. За переказами, вона була заснована одним з чотирьох євангелістів апостолом Марком. Патріарх Феодор II очолює її від 24 жовтня 2004 року.

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.