bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

На офіційному сайті Почаївської лаври глузують з назви «Україна» та сіють антисемітизм

Свято-Успенська Почаївська лавра є одним зі стовпів московської церкви у Західній Україні. Саме тут в 2016 році розпочиналася так звана «Хресна хода» на Київ. На сайті лаври московської церкви розповідають, що євреї готують прихід антихриста «Иудеям очень не нравились слова: Русь и русский, поэтому назвали сначала завоеванные поляками и отданные им в аренду русские земли Малороссия. Потом опомнились, что здесь есть слово Рос, и назвали Окраиной. Слово окраина — это позорное и унизительное слово! Какая окраина? Чего, почему окраина?! Ведь за этой мнимой иудо-польской окраиной находятся другие страны и государства. И позже по их же указке поляки узаконили нам понятия Украина и украинцы, чтобы мы охотно забыли свое название русский, навсегда оторвались от Святой и Православной Руси» Саме таку оригінальну, але далеку від правди, теорію походження назви «України» можна прочитати на сайті pochaev.org.ua.

Здавалося б, у цьому немає нічого дивного, адже в інтернеті вистачає проросійських шовіністичних сайтів. Низку з них Міністерство інформполітики навіть рекомендує заборонити, як такі, які несуть загрозу безпеці України.Однак, вражає те, що зазначений вище ресурс є одним з офіційних сайтів... Української православної церкви (Московського патріархату). Та про все по порядку. Якщо ви захочете в пошукових мережах знайти якусь інформацію про УПЦ МП, то відразу ж натрапите на ресурс church.ua - офіційний портал офіційних сайтів офіційних структур Української православної Церкви. На church.ua, ви можете знайти данні про храми, монастирі, кафедральні собори УПЦ МП та тому подібну інформацію. Зокрема, є на цьому сайті і сторінка присвячена Свято-Успенській Почаївській лаврі, яка знаходиться на Тернопільщині, та її офіційному ресурсу pochaev.org.ua. Варто зазначити, що Свято-Успенська Почаївська лавра є одним зі стовпів московської церкви у Західній Україні. Так, наприклад, саме тут в 2016 році розпочиналася так звана «Хресна хода» на Київ, яка супроводжувалася низкою скандалів та провокацій. Свято-Успенська Почаївська лавра Свято-Успенська Почаївська лавра Зайшовши на сам сайт pochaev.org.ua, ще раз можнао переконатися, що він дійсно є офіційним ресурсом Свято-Успенської Почаївської лаври.

А от статті розміщені на цьому сайті змусять взятися за голову. Тут зміксовано російський імпералізм, шовінізм, українофобію, банальне незнання історії та ще низку речей, які при детальному дослідженні могли б стати і предметом вивчення відповідних органів. Так, зокрема, матеріал під назвою «Преподобный Лаврентий Черниговский о последних временах (1868-1950)» розповідає нам про теорію походження назви «України» та іудеїв, які притісняли православних, та в яких, як виявляється, була таємна столиця у Польщі: «В Польше была тайная иудейская столица. Иудеи понуждали поляков завоевывать Русь. Когда поляки завоевали часть Руси, то отдали иудеям в аренду православные монастыри и церкви. Священники и православные люди не могли без их разрешения совершать никаких треб. Теснили и притесняли православных со всех сторон, покровительствуя Польше, католичеству и унии. Иудеям очень не нравились слова: Русь и русский, поэтому назвали сначала завоеванные поляками и отданные им в аренду русские земли Малороссия. Потом опомнились, что здесь есть слово Рос, и назвали Окраиной. Слово окраина — это позорное и унизительное слово! Какая окраина? Чего, почему окраина?! Ведь за этой мнимой иудо-польской окраиной находятся другие страны и государства. И позже по их же указке поляки узаконили нам понятия Украина и украинцы, чтобы мы охотно забыли свое название русский, навсегда оторвались от Святой и Православной Руси.»

Тут же можна прочитати і настанови про єдність з «братньою Росією»: «И еще Батюшка сказал: «Как нельзя разделить Пресвятую Троицу, Отца и Сына, и Святого Духа, это Един Бог, так нельзя разделить Россию, Украину и Белоруссию. Это вместе Святая Русь. Знайте, помните и не забывайте.» Ще на сайті можна знайти цікавий матеріал про так званий «план Даллеса» з красномовною назвою: «Русь святая, храни веру православную, в ней же тебе спасение! План Даллеса для СССР». В матеріалі йдеться і про чіпи, і про підступних євреїв, які готують прихід антихриста, і ще про різні речі, які нормальній людині здадуться смішними.

Але, нагадуємо, все це розміщено на офіційному сайті однієї з найбільших релігійних громад України, центр якої знаходиться в столиці Росії Москві. Також на сайті є «цікаві» матеріали присвячені дитячим мультфільмам та книгам. Ось найоригінальніші цитати з них: «Чи знаєте ви, що мультсеріал «Спанч Боб» - це пропаганда примітивізму та гомосексуалізму?» «Дитячий серіал «Покемони» (монстри, демони) пропагує окультизм та насилля, адже суть мультфільму – це жорстоке знищення покемоном покемона» «Мульсеріал «Шрек» пiдштовхує дітей до садизму і збочення» «Японські мультфільми в стилі «Аніме»та «Манга» заохочують українських дітей до зміни статі (це називається ґендер-бендер), а також пропагують статеві збочення як норму». Дісталося від наповнювачів сайту і Гаррі Поттеру в матеріалі «Гарри Поттер глазами православных». Все це може виглядати смішно. Але деякі зазначені вище матеріали є ні чим іншим, ніж розпалюванням національної та релігійної ворожнечі. А чим закінчується такі заклики до спільної ненависті ми сьогодні можемо побачити на Донбасі.
Tags: МПвУ, и смех и грех, предатели, сепаратисти, скандалы, скрепы
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments