bitvazaurozay

Клован повинен негайно оголосити дату дострокових виборів президента і піти геть

Політичний аналітик Павло Нусс називає ударом по Україні повідомлення про те, що ООН закликає Україну виплатити репарації постраждалим від війни на Донбасі, Данія видала дозвіл на будівництво «Північного потоку-2», а президент Чехії Мілош Земан назвав український півострів Крим «російським». Не обмовився, а цілком свідомо назвав його «російським».

Аналітик підкреслює, і в першому, і в другому, і в третьому випадках всю провину він покладає на президента Зеленського, на некомпетентність команди президента і на виборців з пролетарським мисленням, чиї дії, чий вибір призвів до поразки нашої країни на міжнародній арені за один лише день. Це якщо не говорити і про стратегічні помилки в оборонному і гуманітарному секторах.

Павло Нусс пише, висновок з ситуації, що склалася лежить на поверхні. Перші 6 місяців показали, що Порошенко був найкращим главою держави в наш непростий час, ніж Зеленський. Чинний глава держави не виконує ні функцій глави держави, ні тим більше функцій Верховного Головнокомандувача збройних сил. Отже, якщо ми хочемо в реактивному режимі спробувати змінити ситуацію і протидіяти обнуленню українського питання зі світового порядку денного, Зеленський повинен негайно оголосити дату дострокових виборів президента і скласти з себе повноваження глави держави.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.