bitvazaurozay

КУЧМА РОЗКРИТИКУВАВ "ФОРМУЛУ ШТАЙНМАЄРА"

Другий президент і представник України на переговорах в Мінську Леонід Кучма заявив, що формула Штайнмаєра не приведе до миру на Донбасі, оскільки не є формулою миру.

Про це він сказав сьогодні в Чернігівському університеті, пише Укрінформ.

"Формула Штайнмаєра до миру на Донбасі не призведе, бо це не формула миру. Це формула на час політична або така - а раптом ми дотиснемо українців, вони на неї погодяться, і ми розвернемося... Це взагалі "здати нас з потрохами", так би мовити ", - пояснив він.

Кучма знову підкреслив, що проведення на окупованому Донбасі виборів без попереднього виведення військ, роззброєння бойовиків і контролю українського кордону - це повний абсурд. Також другий президент відкинув ідею особливого статусу для Донбасу. За його словами, це шлях до конфедеративного устрою, який неприйнятний для України.

Крім того, підкреслив він, перш ніж погоджуватися на будь-які умови, потрібно враховувати нинішній стан окупованої території. "Цей регіон практично зруйнований. За найскромнішими розрахунками, на його відновлення потрібно € 100 млрд", - сказав Кучма, назвавши відновлення Донбасу тривалим і відповідальним процесом, який багато в чому залежить від світових лідерів.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.