bitvazaurozay

Українці довіряють волонтерам і ветеранам АТО більше ніж президенту і церкві

В Україні продовжує триматися на високому рівні довіра до центральних органів влади. Опитування Соціологічної групи "Рейтинг", преведене 19-22 жовтня 2019 р., показало, що українці довіряють волонтерам і ветеранам АТО більше, ніж президенту і церкві, повідомляє Рravda.com.ua.

"На фоні позитивних очікувань та загального оптимістичного настрою у поствиборчий період зросла довіра до більшості інституцій. Найбільше позитивних змін зафіксовано щодо центральних органів влади: президента, уряду та парламенту. Найбільше сьогодні довіряють волонтерам (69%), ветеранам АТО (67%), президенту України (66%) та армії (65%). Також високий рівень довіри має церква (56%). Найбільше українці не довіряють органам прокуратури (62%) та судам (66%). Довіряють їм лише 14-15%", - йдеться у звіті групи "Рейтинг".

В опитуванні взяли участь 2500 респондентів віком від 18 років і старше. Воно відбувалося у формі особистого формалізованого інтерв’ю. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,0%.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.