bitvazaurozay

Пані фон Крамон вказує на те що в Україні повертаються старі корупційні схеми

Віце-президент Асоціації «Україна-ЄС» і депутат Європараламенту Віола фон Крамон-Таубадел дала феєричне інтерв’ю «Інтерфаксу», з якого очевидно – фора з поправкою на недосвідченість добігла кінця, і тепер «молодого президента» будуть сильно гамселити. Будуть багато питати, і вимагати чітких відповідей. У тому числі – кадрових. Пані фон Крамон не приховувала свого розчарування від процесів що відбуваються в Україні.

Дослівно: «Витрачені значні фінансові статки, списані гори паперу, і після всього цього зараз бачити деякі «радянські» законопроекти, які не сприяють розвиткові сучасного суспільства та економіки, - від цього я починаю хворіти і втомлююся».

Пані фон Крамон вказує на те що в Україні повертаються старі корупційні схеми. Як приклад вона наводить те, що за часів тво міністра Супрун парковка біля МОЗ була пуста. Лобісти, які їздили до МОЗ роками, знали – тепер їздити марно. Але за «нових облич» повернулося все як у блаженні часи Раїси Богатирьової, у коридорах МОЗ тиняються до болі знайомі особи».

Причину проблем пані фон Крамон назвала без дипломатичних реверансів – непрофесійність чинного керівництва України. «Я була доволі наївною. Я думала, що Зеленський – нова фігура, але ні. Сам по собі – так, але не люди, які за ним стоять.

Ущент були розгромлені наміри Зеленського створити вертикаль влади – пані фон Крамон чітко заявила, що ініціативи Зеленскього – це прямий шлях стати Росією. Україні потрібна реальна демократія і парламент який обговорює закони, а не штампує їх в режимі «скаженого принтера».

При цьому Євродепутат спростувала байки про якусь «втому від України в Європарламенті». Підтримка України там є, і чимала. Ба-більше, санкції на думку пані фон Крамон удуть продовжені – банально тому що Росія не виконала нічого аби їх зняти. Щодо майбутнього українців вона сповнена оптимізму, українці, мовляв, пильні щодо тоталітаризму. Натомість – розчарування від української влади сильнішатиме і Європа – реагуватиме. Вона не приховувала – пасаж Зеленського щодо Європи, яка нібито надає Україні мало коштів, там почули. І сприйняли як ще один доказ кричущого непрофесіоналізму керівника держави Україна.

Особлива дісталося голові ОПУ Андрію Богдану. Пані фон Крамон сказала чітко: «Містер Богдан небезпечний». Він – професіонал без морального компасу, відтак – очевидно, керується він не інтересами країни і західні фінансові донори це вже усвідомили. «Те небагато гарного, що було досягнуто за Порошенка, поки не просувається вперед».

Які проблеми спіткають українську владу? По-перше, західні партнери вже розуміють куди веде Україну молода команда і діятимуть відповідно. «Ми надаємо достатню кількість грошей цій дивовижній країні… І якщо пан Зеленський не хоче продовжувати з цими реформами… ми мусимо на це реагувати». Мабуть важко більш дипломатично сказати фразу «грошей не дамо». І це – не межа. «Наступний Майдан не буде мирний. Це може бути жахливо». На заперечиш.

Що означає настільки різке інтерв’ю? Відповідь очевидна. Захід помалу втрачає терпець. Стає все більш очевидно – українців добряче обдурили, і оплачувати те обдурення Захід не має ані найменшого наміру. Час коли з Зеленського почнуть питати дуже жорстко – все ближче. А питати Захід уміє неймовірно жорстко. Президент Порошенко добряче натерпівся від вимог Європи. Зеленський же – далеко не Порошенко.

Дмитро ВОВНЯНКО

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.