bitvazaurozay

Глава Естонської Церкви і єпископ ПЦУ провели спільну літургію

Талліннський митрополит Стефан (автономна Естонська Православна Церква, Константинопольський Патріархат) очолив 20 жовтня богослужіння у співслужінні з митрополитом Ігнатієм Димитрийським (Елладська Церква) та єпископом Ольвійським Епіфанієм (Православна Церква України) у митрополичому соборі св. Миколая у Волосі (Греція), повідомляє  Оrthodoxtimes.com.

Це була перша співлітургія, яку здійснили митрополит Грецької Церкви та єпископ Церкви України, після офіційного визнання Елладською Церквою Православної Церкви України.

Подія відбулася через день після співслужіння предстоятелів Константинопольської та Елладської Церков у Салоніках, де вони вперше виголосили за богослужінням ім'я митрополита Епіфанія, предстоятеля ПЦУ.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.