bitvazaurozay

УПЦ (МП) відмежувалася від акції своїх вірян під офісом президента

Напередодні анонсованої на 22 жовтня вірянами УПЦ (МП) акції протесту біля Адміністрації президента України заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ (МП) протоієрей Миколай Данилевич оприлюднив допис про те, що ця акція не є  санкціонованою Церквою.

"З приводу інформації про те, що завтра 22 жовтня влаштовується якесь молитовне стояння віруючих УПЦ біля Адміністрації Президента, хотів би сказати наступне, – пише о. Миколай Данилевич. – До Київської Митрополії УПЦ ніхто не звертався за благословенням на проведення такої акції і Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій також не давав благословення на подібну акцію. Окрім того, в соцмережах поширюється посилання на трьох митрополитів УПЦ, з благословення яких нібито має відбутися ця акція. З Київської Митрополії зв'язувалися зі згаданими владиками, які повідомили, що не давали жодного благословення на цю акцію і не мають до неї жодного відношення. І це є очевидним, адже якби ця акція виражала позицію Церкви чи носила загальноцерковний характер, то обов'язково мала б погоджуватися з Предстоятелем. Таким чином, підсумовуючи, слід сказати, що УПЦ не має жодного відношення до цієї акції, не давала благословення на її проведення і не несе за неї жодної відповідальності".

Нагадаємо, що анонси акції протесту ширилися минулого тижня в соціальних мережах вірян УПЦ (МП), при цьому вказувалося на підтримку акції з боку трьох митрополитів УПЦ (МП) – одеського, дніпропетровського і почаєвського.

Раніше, у липні цього року, віряни пікетували офіс президента Зеленського, протестуючи проти Державної служби етнополітики та свободи совісті, бо там, на їх думку, працюють "вороги народу". Протест вірян транслював офіційний сайт УПЦ (МП).

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.