bitvazaurozay

"Коли недодають хліба - то годують шоу" - Порошенко

З Державного бюджету на 2020 рік зникли статті про "тринадцяті пенсії", продовження програми з будівництва сільських амбулаторій та підвищення зарплати військовим.

Про це заявив п'ятий президент України Петро Порошенко.

"Внаслідок російської агресії українська економіка пережила важкі часи. Вдарило дуже боляче. Ми переорієнтувалися на європейський ринок. Від початку шістнадцятого року економіка відновила зростання. Символічним став результат другого кварталу цього року, останніх місяців перебування при владі нашої команди: ВВП плюс 4,6%.

То дійсно мав би настати кінець епохи бідності. Ми не про рейтинги думали. Ми зробили всю найневдячнішу роботу. Створили умови для того, щоби нова влада забезпечила зростання рівня життя", - йдеться в повідомленні.

В "Європейській солідарності" наголосили, що вздовж і поперек вичитали бюджет наступного року. "Розуміємо, що то був жарт про зарплати вчителям в чотири тисячі доларів. А якщо хтось ту хохму і прийняв за чисту монету, то його проблеми. Значить, з почуттям гумору щось не так", - зазначили у партії.

"Але з бюджету кудись поділися гроші навіть на ті скромні починання, які стартували цього та минулого року. Не буде тринадцятої пенсії, яку весною ми започаткували для пенсіонерів з найнижчими пенсіями. Не буде продовження програми з будівництва сільських амбулаторій. Не буде підвищення зарплати військовим.

Зате буде тиск на ФОПи. Днями "Слуги" ощасливили народ законом про верифікацію соціальних виплат. Замість обіцяного зниження тарифів - зменшать кількість отримувачів субсидій. А декого навіть попросять повернути вже раніше отримані гроші – є в законі і така стаття", - додав п'ятий президент.

Він наголосив, що ще з римських часів популісти при владі завжди керують за правилом "хліба й видовищ".

"Коли недодають хліба, то годують шоу. Феєричними затриманнями можна зривати оплески. Але до першого антракту, коли глядачі побачать, що в театральному буфеті – порожньо. Принаймні саме таке враження справляє бюджет. Ми, звичайно, будемо боротися до другого читання. Економіка сьогодні в кращому стані, ніж кілька років тому. Існує значно більше можливостей, ніж мали ми рік чи два тому. Головне, аби була політична воля", - зазначив Порошенко. Прямий

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.