bitvazaurozay

Прилучани наголосували: фабрика зупинилася!

Міжнародна тютюнова компанія BRITISH AMERICAN TOBACCO зупинила роботу фабрики в Україні.

В компанії вважають тютюнове виробництво в Україні нерентабельним, якщо законопроєкт №1409 набуде чинності.

Міжнародна група компаній British American Tobacco призупинила роботу тютюнової фабрики "В.А.Т.-Прилуки".

Про це повідомляє ThePage із посиланням на листа фінансового директора компанії Тараса Павлуся на ім'я в. о. начальниці Офісу великих платників податків ДФС Оксани Нечепорук, яке є у розпорядженні видання.

У зв’язку з припиненням виробництва "В.А.Т.-Прилуки" просить відкликати 25 млн акцизних марок і повернути 505 млн грн, сплачених за них.

Невдоволення у тютюнової фабрики викликав законопроєкт №1049. Згідно поправки нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського, компанії-виробники повинні будуть продавати сигарети оптовим компаніям за ціною, що не перевищує 80% від максимальної роздрібної ціни.

У British American Tobacco зазначили, що ці поправки роблять тютюнове виробництво в Україні нерентабельним, повідомляє Новое Время.

"Ми не знаємо, як рухатись далі. Ми не можемо як компанія виробляти продукцію, з якою не знаємо, що робити. Відповідно до цього, ми зупинили виробництво в Прилуках. Вже другий тиждень фабрика стоїть", — заявив генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка під час зустрічі з керівництвом міста.

Водночас Артур Гусейнов, старший юрист з корпоративних та правових питань "В.А.Т.-Прилуки", спростував чутки про закриття тютюнової фабрики. Він зазначив, що наразі виробництво простоює.

В компанії зазначили, що у разі набуття закону чинності, вони змушені будуть скоротити виробництво, а відтак і працівників, або ж зовсім припинити його.

"Економічна правда" зазначає, що тютюнова фабрика "В.А.Т.-Прилуки" є одним з трьох найбільших платників податків в Україні і заплатила в 2018 році 16,05 млрд грн податків. Видання нагадує, що раніше British American Tobacco вирішила перенести центр прийняття рішень з України в Румунію. Такий крок у компанії пояснювали, серед іншого, непрогнозованою фіскальною та регуляторною політикою уряду України. Про це повідомляє ТСН

Залишається додати, що 77 відсотків мешканців Прилук - виборців, які прийшли на вибори голосували за Президента Зеленського, а 44 відсотки прилучан - за народного депутата від "Слуги народу" - фракції, у яку входить і одіозний Дубінський. Прилуцька фабрика була основним платником податків в області і основним місцем роботи для прилучан....

Василь Чепурний.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.