bitvazaurozay

Зеленський заявив що вибори в ОРДЛО проводитимуться без присутності українських військ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вибори на окупованих територіях Донбасу будуть проводитися без присутності українських військ.

Про це він заявив під час зустрічі з ветеранами.


Так український військовий Олександр Погребиський повідомив, що глава держави підтвердив, що вибори в ОРДЛО будуть проводиться без присутності українських військ. Про це президент заявив, відповідаючи на питання ветерана.

О.П. – Якщо ви посилаєтесь на Мінськ, як документ, що забов‘язує нас відводити війська, чи збираєтесь ви піднімати питання на міжнародних зустрічах, зокрема у Франції вивід ворожих сил і засобів з Дебальцево, адже по Мінську Дебальцево має залишитись під нашим контролем?

В.З. – Це питання підніматись не буде.

О.П. – Вибори на окупованих територіях будуть проводитись після того як наші війська зайдуть?

В.З. – Ні, без наших військ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося що  президент України Володимир Зеленський стверджує, що йому “кладуть на стіл записи”, і що він знає, “хто з ким і про що домовлявся” під час організації акцій протесту проти “формули Штайнмаєра”.

“99% з вас нормальні люди. Але є Ж 1% … Коротше, мені ж теж кладуть на стіл записи. Я знаю, хто з ким про що домовлявся і хто кому скільки платив”, – сказав президент на зустрічі з ветеранами.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.