bitvazaurozay

Проповідник “руського міра” та власник Porsche. Єпископ РПЦвУ Гедеон

Єпископ РПЦвУ Гедеон, окрім захоплення землі в історичному заповіднику під охороною ЮНЕСКО, де було встановлено самобуд “Десятинний монастир”, також “прославився” заявами про “міжусобну брань” та “громадянську війну” на українській землі, створенням загону бойовиків, а також дорогими машинами та квартирами у власності. 

 “Духовний фронт України” зібрав відомі факти про скандального єпископа.  Проповідник “руського міра” в Україні та за кордоном  Нещодавно Гедеон Харон провів богослужіння, в якому знову завів стару платівку про міжусобну брань” в Україні.  Варто зазначити, що авторство цієї “молитви” належить Московському Патріарху Кирилу, який постановив читати її у всіх храмах РПЦ та РПЦвУ ще 2014 року. 

 Те саме Гедеон Харон проповідував і коли перебував у Сполучених Штатах. Під час візиту до Сан-Франциско він “підгодовував” прихожан місцевого храму тухлими штампами російської пропаганди.  Виступаючи перед священниками і парафіянами храму, Гедеон розповів їм про “розкол” в Україні і “громадянську війну”, під час якої вбивають “російських людей”, які представляють “один народ”. 

Він також попросив молитися за його “велику батьківщину”, якою, судячи з його пояснень, є чи то колишня Російська імперія, чи то СРСР.  “Кремлівсько-народний “дипломат” у рясі, який “щоденно бореться” в Україні, розповідає в Америці про єдиний народ і громадянську війну”, – прокоментувала американську “відеопроповідь” Харона журналістка Ярослава Міщенко. 

 “Цей клірик читає проповідь, як я розумію, у Сан-Франциско, в якому говорить про єдину батьківщину, про багатостраждальну Україну, про громадянську війну, знаючи, що це не громадянська війна. Знаючи, що церкву хочуть перенести, знаючи, що буде Томос. Це типовий випадок ідеологічної диверсії … Потрібен механізм, який дозволяє висилати штатних службистів ФСБ на батьківщину. Треба щось придумати”, – написала Міщенко.  

Показово, що після того як відео з єрессю Гедеона про “один народ” і “громадянську війну” в Україні почали активно репостити користувачі соцмережі, американський любитель “руського міра” видалив його зі своєї сторінки.  Але це не заважає йому далі розповсюджувати меседжі російської пропаганди. На цьому відео він говорить: “Після того, що влада попередня, антиукраїнська, антинародна, милістю Божою, зникла… з’явилося світло в кінці тунеля”.  

У списках “Миротворця”.

 Свого часу Харон опинився у списках “Миротворця” разом з проросійським пропагандистом Олексієм Селівановим.  Відомо, що Харон разом із Селівановим причетні до створення організації “Вірне Козацтво”. Селіванов служить в російських окупаційних військах на Донбасі і періодично погрожує Києву бліцкригом і взяттям. Участь Харона в створенні “козацтва” зафіксована в реєстрі громадських організацій, а в Інтернеті збереглися статті та фотографії.

 “Козацтво” ж запам’яталося своєю участю в антимайдані під час Революції Гідності, а також вихованням низки терористів, які воюють на Донбасі в лавах окупаційних військ.  В аскетизмі не помічений.  Журналісти також з’ясували, що Харон володіє двома квартирами і двома дорогими автомобілями – Porsche Cayenne і Volksvagen Multivan. Вартість машин оцінюють, приблизно, в 1-1,5 мільйонів гривень кожну. 

“Є у мене що завгодно. Це ж моя особиста справа. Я не питаю, що у вас є. У мене є можливості, у мене є друзі, у мене є фонд. Оформлено на фонд. Люди мені допомагають. Один подарував на день народження, другий… Ну я ж не купив їх за церковні гроші, за свічки. Це ж смішно! Їде собі і їде. Так радій же з цього! Заздрість – страшна річ”, – прокоментував Харон походження автомобілів.  Він також володіє двома квартирами у Києві. Одна розташована на вулиці Луначарського, площею більше 100 кв. м. Друга – на Софійській Борщагівці, площею 57 кв. м.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.