bitvazaurozay

Клован розуміє що він у дупі але як вибратися з неї не розуміє

The show must go on

Бачу, що багато хто задається питанням, чому весь світ обговорює ситуацію Трамп-Зеленський, а наші ЗМІ мовчать. Просто наші ЗМІ не знають, як реагувати. Тупі створіння, вміють добре тільки шукати зраду в діях попередньої влади.

У мене таке відчуття, що більшість українських політиків і "журналістів" до сих пір не розуміють масштаб наслідків історії Трамп-Зеленський.

Якщо коротко - чим би не закінчилася епопея з імпічментом Трампа, в США виявиться купа політиків розгніваних на Україну. Тому що вони отримали безліч проблем. А наслідки ми вигрібати будемо дуже довго. Адже саме ці люди підписують допомогу і санкції.

Зеленського американці позаочі називають Моніка Зеленський. Дзвінок Трампа Зеленському вплинув на американську демократію не менш, ніж знаменитий мінет Моніки Левінські Біллу Клінтону.
Фігурально Зеленського називають мінетчіком.
Вова це успіх!


Зеленський нагадує Містера Біна. Тільки прийшов кудись, а вже щось зламав, розвів пекельний п**дос, але при цьому не особливо розуміє, що відбувається. Він розуміє, що він у дупі, але як вибратися з неї не розуміє. Кожна його подальша дія посилює попередню.


Чим глибше в ліс, тим товщі партизани.
А ми ж попереджали тебе Вова - не ходи в президенти!
P.S. Все буде Україна! Я дізнавався .... Слава Україні!

Іван Лютий.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.