bitvazaurozay

ПЕДОФІЛ У РЯСІ: СВЯЩЕННИКА РПЦ ЗВИНУВАЧУЮТЬ У РОЗБЕЩЕННІ ПРИЙОМНИХ ДІТЕЙ

В Оренбурзі заарештували настоятеля Свято-Троїцької обителі Миколу Стремського, йому пред'явлено звинувачення в згвалтуванні, розпусних діях і невиконанні батьківських обов'язків.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на "Ехо Москви в Оренбурзі".

Видання підкреслює, що правоохоронні органи офіційно не коментують справу, не дає коментарів і сам обвинувачений. За даними ТАСС, судовий процес проходив в закритому режимі.

"Ехо" стверджує, що Стремський був затриманий минулого вівторока, видання Orenday пише, що в понеділок. Місцеві ЗМІ повідомляють, що потерпілими у справі проходять сім неповнолітніх. Всього на вихованні в сім'ї священника перебуває 70 прийомних дітей.

За даними "Ехо Москви в Оренбурзі", також заарештовані повнолітня дочка Стремського і його зять. Відносно них розслідується справа про незаконне позбавлення волі, його подробиці ЗМІ не наводять.

• У 2015 році на Миколу Стремського завели справу за неодноразове водіння в нетверезому стані, яку в підсумку було закрито.

• "Громадське телебачення Росії" випускало сюжет про життя настоятеля обителі, в якому, зокрема, розповідалося про його колекції елітних і ретро-автомобілів, а також про стайні і винний погріб.

• Сім'я Стремського, який почав брати на виховання прийомних дітей з початку 90-х років, вважається однією з найбільших в Росії.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.