bitvazaurozay

ЯКУТСЬКОГО ШАМАНА ЯКИЙ ЙШОВ ДО МОСКВИ ВИГАНЯТИ ПУТІНА ЗАПРОТОРИЛИ ДО ПСИХЛІКАРНІ

Шамана Олександра Габишева, якого силовики затримали в Бурятії, привезли до Якутська і відправили в Якутський республіканський психоневрологічний диспансер (ЯРПНД), повідомляє "Портал-Credo.Ru" з посиланням на прес-службу МОЗ Якутії.

"У ЯРПНД над цим громадянином проведуть експертні заходи. Психіатрична діагностика грунтується на бесіді з пацієнтом, уточнення історії життя і хвороби, - йдеться в повідомленні. - У випадку, якщо у цього пацієнта буде виявлено патології, ми готові надати кваліфіковану медичну допомогу. При необхідності можуть бути залучені соціальні служби ".

Олександр Габишев, який називає себе шаманом-воїном у березні розпочав пішу подорож довжиною в 8 000 кілометрів з Якутії до Москви, щоб "вигнати Путіна" і "відновити народовладдя". Загалом похід мав тривати два роки. З початку подорожі він пройшов близько 3 000 км і привернув безліч послідовників.

Як пишуть ЗМІ, по дорозі шаман розповідав людям і ЗМІ про те, як розуміє мету свого походу: він вважає, що зараз люди в Росії живуть у страху і депресії, а "державна сила безмежна, демонічна", і тільки духовне чудо "зможе це мару розвіяти ".

У ніч на 19 вересня співробітники силових структур у масках і зі зброєю затримали Габишева на трасі "Байкал" в Бурятії, недалеко від кордону з Іркутської областю. УМВС у Республіці Бурятія заявило, що Габишев перебуває в розшуку за скоєння злочину на території Якутії і що його відправлять за запитом влади в Якутськ "для проведення слідчих дій". У чому саме підозрюється затриманий, у відомстві не уточнили.

У правозахисній організації "Amnesty International" вважають, що якутського шамана потрібно звільнити.

"Реакція російської влади виглядає просто абсурдом. Невже вони дійсно бояться його чаклунської сили? Як і всі громадяни країни, Олександр Габишев має право на вільне вираження своїх політичних поглядів і відправлення релігійних обрядів", - цитує прес-служба організації директора російського представництва "Amnesty International "Наталію Звягіну.

"Те, що відбувається може виглядати нереальним, але в дійсності це черговий приклад жорстокого придушення прав людини у сучасній Росії. З початку свого маршу по Росії Олександр Габишев не вчинив ніяких злочинів, його затримання - це свавілля і може бути прирівняне до насильницького зникнення, - додала Звягіна. - Російська влада повинна повідомити про долю і місцезнаходження Олександра Габишева і негайно і без всяких умов його звільнити, він є в'язнем совісті, позбавленим волі виключно за мирне реаліз цію своїх прав на свободу вираження думок і зборів ".

В ході спілкування з журналістами 19 вересня прес-секретарю президента РФ Дмитру Пєскову поставили запитання, чи в курсі Кремль, що стосовно Габишева порушено кримінальну справу. "Кремль не може бути в курсі кримінальних переслідувань всіх громадян в РФ. Це просто неможливо. Це не є прерогативою Кремля. Тому за коментарями з цієї темі я рекомендую вам все-таки звертатися або до республіканської влади, або до республіканських правоохоронних органів", - сказав Пєсков.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.