bitvazaurozay

Клоуни заборонили Геращенко відвідувати Раду через "Слугу народу"

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту більшістю голосів позбавив співголову депутатської фракції "Європейська солідарність" Ірину Геращенко права відвідувати ВРУ протягом п'яти пленарних днів.

Про це повідомив ексрадник п'ятого президента України Юрій Бірюков на своїй сторінці в Facebook. Він нагадав, що 11 вересня Геращенко розмістила в мережі лист, де її викликали на засідання.

"Щойно регламентний комітет більшістю голосів позбавив Іру права відвідувати Верховну Раду України протягом п'яти пленарних днів. Їй просто закрили рот. Стаття 51 пункт 5 Регламенту ВР. Зелені чоловічки створили першого сучасного українського дисидента", – написав Бірюков.

Глава Комітету Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту Сергій Кальченко викликав Геращенко на засідання комітету. Вона зв'язала все з недавнім висловлюванням. Адже раніше депутат назвала представників "Слуги народу" "зеленими чоловічками" і "югендом".

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.