bitvazaurozay

Звільнені з полону українські моряки завітали до храму ПЦУ

8 вересня 2019 року, після повернення на Батьківщину, звільнені з російського полону українські моряки та політв’язні завітали до госпітального храму Православної Церкви України на честь Покрови Пресвятої Богородиці, що при Національному військово-медичному клінічному центрі Міністерства оборони України, повідомляє Рomisna.info.

Разом із рідними військові з вдячністю помолилися до Господа, дехто з них приступив до святого причастя. Після літургії у парафіян була можливість поспілкуватись та духовно підтримати звільнених українців.

Настоятель парафії капелан протоієрей Олег Скнар називає цю подію великим чудом: «Під час недільної літургії ми дякували Богу за звільнення наших полонених моряків, а у парафіян була можливість побачити на власні очі наших героїв, яких ми знали тільки зі світлин та телевізійних репортажів, згадуючи їхні імена за богослужінням».

У храмах Православної Церкви України надалі продовжує лунати молитва за тих, хто досі перебуває у ворожому полоні, а також за справедливий мир для України.

Напередодні, 4 вересня, в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, що на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, звершено панахиду за українськими військовослужбовцями, які загинули на фронті російсько-української війни в серпні цього року. Панахиду очолив благочинний храму протоієрей Павло Мельник. За минулий місяць у боях полягло 8-ро українських військовослужбовців. Світлини кожного з них розмістили у храмі. Зачитали їхні імена та коротку біографію. Такі панахиди за загиблими звершуватимуться на початку кожного місяця упродовж року. Після молитви присутні, серед яких і ветерани війни, поклали лампадки до стіни пам’яті загиблих за Україну на Михайлівській площі.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.