bitvazaurozay

Уляна Супрун пішла з посади вкравши 5.5 мільярдів доларів

 Ой, вибачте! Я зовсім забув і все переплутав. Це ж не Супрун украла з МОЗу 5,5 мільярдів, а Коломойський із Привату. Той самий Коломойський, якого зараз захоплено цитують деякі бізнесмени. Ті самі бізнесмени, з чиїх податків держава заплатила борги Коломойського вкладникам Привату.

Насправді, Супрун нічого не вкрала. Її вороги з медичної мафії не спромоглися довести жодного епізоду корупції. Уляна Супрун пішла із влади із тим самим рюкзачком, з яким прийшла. А ще – з повагою і вдячністю мільйонів людей. Не забувайте ні про пані Уляну, ні про всіх інших панів.

Сергій МАРЧЕНКО

У новому Кабміні не знайшлося місця для самого гідного міністра з минулого уряду. Так буває. Людина, яка найбільше заслуговувала увійти в уряд йде під улюлюкання натовпу. Який не оцінив ні її, ні те, що Уляна зробила для українців. А вона, от халепа, зробила те, у що ніхто навіть не вірив. І що ніхто ніколи не робив до неї. І, на жаль, їй не дали завершити. Так буває, що під гасла боротьби з корупцією йде той чоловік, який з нею реально успішно боровся. Так буває, що під гасла про простоту і близькість до народу йде найпростіший з міністрів, хто був максимально близький до звичайних людей. Це сумно. Це сумно. Це огидно.

Спасибі за те, що ми отримали маркер цінностей людини і тепер можна визначати «свій-чужий» по простому фактору - як людина ставиться до Уляни Супрун. І приємно, що по той бік опинилися всі, скопом. І Медвечук і Тимошенко, і Ляшко і Рабинович, і Богомолець і Шуфрич, і Добкін, і Дубинський і Мосійчук. Весь перелік упирів української політики об'єднувався тільки одним - ненавистю до Уляни Супрун. І любов'ю до грошей, звичайно ж.

Сергій ФУРСА

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.