bitvazaurozay

«ГНАНА» ЦЕРКВА: УПЦ МП НА ЖИТОМИРЩИНІ ТА ОДЕЩИНІ ОСВЯТИЛА НОВІ ХРАМИ

29—30 серпня митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон і митрополит Балтський і Ананьївський Алексій звершили освячення новозбудованих церков, а митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел освятив місце під будівництво літнього храму на території Покровського скиту.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП із посиланням на прес-служби єпархій.

Митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон 29 серпня звершив освячення новозбудованого храму Успіння Божої Матері в с. Майдан Овруцької єпархії.

Після Божественної літургії, подячної молитви владика сказав слово, подякував всім за труди у будівництві нової церкви та привітав з цією історичною подією.

30 серпня митрополит Балтський і Ананьївський Алексій звершив чин освячення новоспорудженого храму-каплиці святителя Луки Кримського при Балтській районній лікарні в Балтській єпархії.

Благодійники та будівничі храму на честь святителя Луки Кримського були удостоєні нагород Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Того ж дня митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, у співслужінні вікаріїв Одеської єпархії архиєпископа Овідіопольського Аркадія і єпископа Арцизького Віктора, а також духовенства єпархії, звершив освячення місця під будівництво нового річного храму Тихвінської ікони Божої Матері на території Покровського скиту в с. Маринівка Одеської єпархії.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.