bitvazaurozay

ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ОТРИМАВ АНАФЕМУ ВІД МИТРОПОЛИТА РПЦвУ ПАВЛА (ЛЕБЕДЯ)

 Народний депутат від "Слуги народу", радник президента з питань охорони здоров'я та засновник клініки "Борис" Михайло Радуцький стверджує, що мер Києва Віталій Кличко повідомляв його про анафему, яку на них нібито наклав настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло.

Про це Радуцький розповів у спеціальному проєкті засновника видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона і телеканала "Наш".

"Він зателефонував мені о 12-й ночі, що на нас щойно наклали анафему. Я думав спросонку, що це жарт. Ні, каже, владика Павло на нас наклав анафему, після того як ми звільнили головного лікаря. "Муркотливі" телефонували з Єкатеринбурга з погрозами – "не чіпайте цієї людини". У Києві є такі головні лікарі, хлопці", – сказав Радуцький.
За його словами, через цю анафему йому "було трохи простіше", бо він ходить у синагогу.
"А для Віталія це реально було проблемою", – зазначив Радуцький.

У 2014–2015 роках Радуцький був заступником мера Києва із соціальних і медичних питань.

У 2019 році він пройшов у Верховну Раду IX скликання під 18-м номером списку партії "Слуга народу" й очолив комітет Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.