bitvazaurozay

Поляки довели священника католицького ордену в Україні до самогубства

24 серпня у віці 32 років за трагічних обставин помер отець Віталій Вездецький, український священнослужитель католицького ордену “Отців Паллотинів”.

Про це повідомили на Facebook-сторінці польської організації Паллотинів “Pomost”, не навівши інших подробиць.

Як вдалось з’ясувати Релігійній правді, тіло померлого священника виявили у селищі Довбиш, Житомирської області.

27 серпня в місті Білогір’я Хмельницької області в парафії Святого Вікентія Паллоті відбулась прощальна меса та поховання отця Віталія.

Як повідомляють джерела, він вчинив самогубство (повішання). Офіційно, вказану інформацію підтвердили в поліції, однак представники католицького ордену та єпископат приховують цей факт.

Відомо, що Віталій Вездецький був українським священнослужителем польського католицького ордену “Отців Паллотинів” (Товариство католицького апостольсьтва), здійснював богослужбову діяльність як в Україні, так і в Польщі. Як повідомляє близьке оточення, у Віталія виникали непорозуміння з співбратами, зокрема з керівництвом ордену з числа осіб польської національності.

Водночас отець Віталій завжди йшов за покликанням, був світлою людиною і прикладом священицького служіння.

Це вже не перший випадок трагічної смерті братів, які належали до католицького ордену “Отців Паллотинів”. Нагадаємо, що 26 серпня 2018 року помер 40-річний український священник отець Богдан Кушнір, уродженець Рівненської області, який протягом року боровся з важкою хворобою. Як не прикро, отець Богдан також, як і Віталій Вездецький, мав непорозуміння із поляками, які стояли на чолі польської провінції ордену (Україна входила до складу польської провінції).

Як правило, місцеві єпископи не втручаються у діяльність орденів, які фактично функціонують незалежно від українських дієцезій (єпархій). Вказане зумовлене тим, що всі католицькі ордени в Україні підпорядковуються польським закордонним центрам і мають своє керівництво.

До речі, 2017 року за антиукраїнську діяльність українськими правоохоронцями заборонено в’їзд на територію України члену католицького згромадження “Отців Паллотинів”, громадянину РП Вєславу Пенскі.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.