bitvazaurozay

Призначений Зеленським голова Луганської області відбирає у військових прифронтовий госпіталь

Призначений президентом Володимиром Зеленським новий керівник Луганської області Віталій Комарницький відомовляється продовжити оренду 59 військовому госпіталю в Сєвєродонецьку.

Про це у себе в блозі повідомив активіст і волонтер Роман Донік, передає “Думка“.


“Голова Луганської обласної державної адміністрації Комарницький, нещодавно призначений Зеленським не продовжує оренду будівлі 59 військовому госпіталю в Сєвєродонецьку. Вже підготували розпорягу, щоб його прийняли на баланс. Будуть його самі використовувати у “власній господарській діяльності”. Ще раз – 59 військовий госпіталь виганяють. З будівлі, яку було до цього вбито в мотлох і яку відновили для госпіталю. Там і наше обладнання, і кондиціонери, починаючи від операційної.

“Хто там розповідав про патріотичність Зеленського? Госпіталь, який врятував життя тисячам поранених, викидають на вулицю. Ви зробили це разом. Репостните, нехай якомога більше людей знає виродків в обличчя. Комарницький його прізвище”, – написав Доник.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Штаб ООС почав замовчувати загибель українських воїнів. 15 серпня у зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі за останні 2 доби загинули чотири українських військовослужбовців, однак за офіційними даними штабу ООС – один.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.