bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Боєць після попівської сповіді прийшов і повісився


Дізнався я від Любов Лагутенкопро те, що у с. Громівка Новотроїцького району трапилася трагедія. Солдат наклав на себе руки. Горе! Страшне горе! А місцевий пастирь овець православний замість того щоб надати духовнупідтримку сім'ї нічого мудрішого не вигадав як наполягти на демонстративному похованні на межі сільського цвинтаря. У людей і так горе, а тут ще й отака демонстрація, ммм скажімо так, попівської малоделікатності. На усі прохання перенести поховання відмова. Піп так налоштував людей що ніхто й слухати нічого не хоче.

Я проїздом був там. Зробив фото могили. Могила дійсно демонстративно знаходиться на краю цвинтаря.
Говорив з людьми. Вони абсолютно не поділяють позицію місцевого агента Російської Православної Церкви в Україні.

Говорив з сільським головою. Той одразу затянув пісню "віковічна православна традиція ховати самогубців окремо..." От як думаєте, товариство, хто вклав йому в мізки оцю "традицію"? Голова сказав що ніяких проблем нема... Потім визнав що у 2014 році цей батюшка, отець Олександр Павлусь, здійснював антидержавну діяльнісь висловлюючись як сепаратист і його приїздило сповідати СБУ... Але, мовляв, відтоді він нічого такого не говорить.

По всьому видно що піп здійснює там антипастирську (вона ж й антиукраїнська) діяльність. Тільки хитро здійснює..

Мої слова може засвідчити капелан Богдан Костюк.
Протоієрей Сергій Чудинович.

Любов Лагутенко. Ще одна деталь, боєць контужений був, пішов до церкви знайти душевну розраду... Після попівської сповіді прийшов і повісився...Можна лише здогадуватися, що нарадив йому провокатор з хрестом.... А потім ще зажадав, щоб АТОшника не ховали серед сільчан... Хоча досі не зважав на самогубців - де хотіли, там ховали... Тут швидше всього політика - залякати сільчан , щоб не йшли захищати свою землю, і батьків, щоб їх не пускали... Агов, СБУ !!!
Tags: 5-та колона, МПвУ, гібридна церква, предатели, преступления, сепаратисти
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments