bitvazaurozay

Фактично Синод Елладської Церкви визнав автокефалію Української Церкви

28 серпня опубліковано прес-реліз Синоду Православної Церкви Еллади (Греції). За підсумками серпневого засідання Синод визнав право Вселенського патріарха надати автокефалію Українській Церкві, так само як і право предстоятеля Елладської Церкви далі займатися питанням визнання цієї Церкви.

У синодальному прес-релізі зазначається, що 27 і 28 серпня під головуванням архієпископа Афінського і всієї Греції Ієроніма відбувся Постійний Синод Церкви Греції.

У числі рішень Синоду прес-реліз називає висновок щодо українського питання: «За підсумками роз'яснень Синодальних комітетів з догматичних і канонічних питань та міжправославних і міжхристиянських відносин з українського питання, Постійний Синод Церкви Греції визнає звичайне право Вселенського Патріарха надавати автокефалію, а також привілей предстоятеля Церкви Еллади далі вирішувати питання визнання Церкви України».

З цього випливає, що фактично Синод Елладської Церкви визнав автокефалію Української Церкви і невдовзі предстоятель проголосить подальше рішення з цього приводу.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.