bitvazaurozay

Митрополит РПЦвУ Лука налякав Афон Страшним Судом і назвав Вселенського Патріарха “апостолом сатани”

Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко) написав відкритого листа до афонських монахів, в якому застерігає афонітів від зустрічі із Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Свій лист митрополит опублікував у своєму Telegram-каналі, повідомляє у Facebook паблік “Духовний фронт України”.

Владика Лука вважає Вселенського Патріарха людиною, яка осквернила “своє серце і свої руки зрадою Бога і порушенням Його святих заповідей” через надання Православній Церкві Україні Томосу про автокефалію.

На думку митрополита через дії Патріарха Варфоломія їхня Церква, тобто РПЦвУ, “обливається кров’ю і сльозами”. Сам же Патріарх Варфоломій, за словами промосковського ієрарха, уподібнився єретикам, втративши “право іменуватися не тільки патріархом, але і православною людиною” і пертворився “на апостола сатани і вірнопідданого диявола”.

Тому архієрей закликав афонських монахів протистояти Патріарху Варфоломію, і зі “сльозами” попросив старців подумати “чи варто за тридцять срібняків комфорту зраджувати свою віру і переконання?”.

Водночас у разі схвалення дій Вселенського Патріарха митрополит Лука вирішив налякати насельників Святої Гори Страшним Судом. На його думку, ті хто хоч якось підтримують Вселенського Патріарха Варфоломія в судний день “зарезервують” собі місце “поруч з Іудою і мучителями, які розпинали нашого Господа”.

На завершення ієрарх назвав себе перед афонськими монахами “Многогрішний Лука митрополит Запорізький і Мелітопольський” і попросив “ваших святих молитов про мою негідність”.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.