bitvazaurozay

Тепер зрозуміло панове чому цей куплет замінили на репчік? Відповідь очевидна навіть для зебілів


Чудовий розбір "фішочкі" Бадоєва та Зеленського, або для чого Україну програмують на капітуляцію. 

Твітерянин Gheorghe Bandu @BoSS_Modpe зробив чудовий розбір задумів від російських окупаційних замовників знущання над Днем Незалежності та державними символами у розпал  російської агресії.

Дуже рекомендую до читання:

- Не можу втриматися і не написати вам тредік про сьогодняшнє, 24.08.2018, виконання Державного Гімну України в подробицях. Отже, почалося все традиційно, з виконання Гімну оркестром ЗСУ. Нагадаю, що в офіційній редакції з 2003р. Гімн складається с куплету і приспіву(це важливо).

- Те, що почалося далі, називається попурі. Музикальна композиція на популярну тему, яка зазвичай є елементом шоу. Вступили трубадури з барабанщиками, трошки походили, як навчив Бадоєв, за ними перший куплет знову почала співати дівчинка. Ок. Оркестр ЗНОВУ проспівав Гімн.

- ПреЗедент звично вхопився за серце, побачивши купу старих піаніно, помальованих кісточкою в національні кольори. Ок, тепер їх тільки на смітник. Композитор Скорик зображає гру Гімна на цій довбешці, з ним ще 17 рандомних статистів Камера оператора ловить хлопчика, якій завтикав.

- Далі починається йобаний хоррор. Гімн обривається і вискакує дівка з тарілкою на голові і потоком безсвідомого. Але її ніхто не ловить, значить, так треба ПреЗедент помітно пожвавів, почав махати гривою і висовувати язика. Всі в ахує, текст ніхто не слухає, але це точно не Гімн.

- Далі ще більш незрозуміле. Починається рок-композиція, з Тіною Кароль, яка в шикарному платті, СИДЯЧИ!, на даху, виконує ТРЕТІЙ! куплет Гімну старої редакції!! СТОП, Алан Бадоєв, якщо вже ви згадали про старий текст, то де ДРУГИЙ куплет? Його ж не було! Чому? Відповідь у тексті:

-Ось він, такий незручний куплет, який не можна виконувати малороським блазням: Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону, В ріднім краю панувати не дамо нікому; Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє, Ще у нашій Україні доленька наспіє.

Тепер зрозуміло, панове, чому цей куплет замінили на репчік? Відповідь очевидна навіть для зебілів. Білий колір капітуляції, і ніяких спогадів про боротьбу за територіальну цілістність, щоб не дай Боже в Кремлі чогось не подумали. Міняємо бій кровавий на балаган. Фініш.

Тепер питання: Як це назвати, як не наругою над Державним Символом? Хто дозволив Бадоєву, Зеленському, чи хоч чорту лисому на свій розсуд корегувати Гімн? Чого ви, сукі зелені, засцяли, порізав текст? Польщі? Вона переживе. Росії? Ви, худоба, на своїй землі боїтеся своєї історії?

Срані ви манкурти, малороси, трусливі нездари! Ви так збираєтеся і Крим з Донбасом повертати? Чи так само готові порізати Україну, як історичний текст Гімну? І цю Ганьбу нам кинули просто в очі в Свято, День Незалежності?

І останнє. Гімн Румунії складається з 11(!) куплетів. Триває 4 хвилини! Там теж є слова про рідні Карпати, предків і війну, свободу і смерть. Уявіть, що би було, якби якійсь шоумен викинув з нього пару куплетів. Втім, ви знаєте, хто такі румуни, так що можете здогадатися.

Додам від себе - всі помітили, скільки білого кольору запхнули у кадри та на Майдан Зельнско-Бадоєви? А що означає білий колір у бою - зрозуміло? А те, що виконавиця усього цього у 2015-2018 спокійно їхала у окупований Крим та Москву з концертами - Зеленського теж не хвилює? Хоча останнє - і не дивно. Що тут ще сказати...


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.