bitvazaurozay

На Ході гідності яку організовує влада будуть липові ветерани АТО. ФОТО

Влада почала видавати липові медалі за участь у бойових діях в Донецькій і Луганській областях військовим, які будуть приймати участь у “Ході гідності”.

Про це повідомив ветеран бойових дій на Донбасі Олександр Погребинський, передає “Думка“.


Він повідомив, що у нього з’явилася інформація про те, що на репетиції Ходи гідності присутній боєць, який проходить службу в тому ж батальйоні, в якому раніше служив сам Погребинський, проте в зоні бойових дій ще не бував.

“Цей боець служить в тому баті де служив я, навів справки, він прийшов на службу та ще не встиг побувати на фронті”, – повідомив військовий.

“Сьогодні вертався з Михайлівської, побачив на репетиції ще одного побратима, також з медалями, спитав коли його нагородили, він опустив голову та відповів: Сань, видали для параду”, – додав Погребинський.Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.