bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Шедевр МП-думки

«днями Комітет з питань культури і духовності Верховної Ради України рекомендував прийняти ще один антицерковний законопроект № 5309, згідно з яким в Української Православної Церкви пропонується забрати назву.»

Відкриваємо проект 5309. Там йдеться про те, що релігійна організація, керівний центр якої є у країні-агресорі, має у своїй назві обов'язково відображати назву своєї керівної структури.
Мені це здається логічним: людина, довіряючи комусь свою душу, має право на УСВІДОМЛЕНИЙ вибір, тобто має право знати, чи впливає на її конкретну громаду країна-агресор.

Шедевральність протестів МПвУ щодо 5309 полягає в тому, що вони категорично заявляють: "наш керівний центр не в Москві, а в Києві", "ми - не Московська Церква". Якщо це так, то 5309 жодного стосунку до "УПЦ" не має! ЖОДНОГО! А якщо вони вважають, що має стосунок - це означає, що насправді їхній керівний центр таки є у РФ і вони говорять суспільству неправду.

Тож або не-Московська Церква має заспокоїтися і ніяк не реагувати на 5309, бо це ж не про них, або визнати, що вони вводять всіх в оману, кажучи, що ними не керують з Москви.

P.S. А взагалі цікаво виглядає, що Московський Патріархат вважає "гоніннями та порушенням прав" те, що закон зобов'яже їх назватися Московським Патріархатом.
Tags: 5-та колона, Архієпископ Євстратій Зоря, МПвУ, и смех и грех
Subscribe

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments