bitvazaurozay

Українські пенсії - ізраїльським пенсіонерам

Українці, що емігрували до Ізраїлю та отримали там громадянство, матимуть право на українську пенсію. Про це заявив Володимир Зеленський під час візиту ізраїльського прем’єра Беньяміна Нетаньяху.

Він пообіцяв, що буде наполягати на ратифікуванні у парламенті угоди про виплати пенсій колишнім українцям. На отримання пенсій матимуть право пенсіонери, інваліди, а також ліквідатори аварії на ЧАЕС, які переїхали в Ізраїль до 1991 року.

Свою вдячність за рішення Зеленського, Нетаньяху висловив на власній сторінці в Фейсбук. Зустріч з українським президентом ізраїльський прем’єр-міністр оцінив, як чудову. Крім обіцянки ратифікувати пенсії, було узгоджено дії з просування зони вільної торгівлі та співробітництва у розвитку хайтека.

Про торгівлю та співробітництво свою думку висловив український підприємець, власник «Олкому» Юрій Евенко на своїй сторінці в ФБ. Він прокоментував перспективи вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем, як сумнівно перспективні. На його думку, економічна вигода не очікується, тому що українська економіка не здатна нічого запропонувати розвиненому Ізраїлю, а ізраїльські товари будуть для нашого споживача занадто дорогими.

Патріот Донбасу

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.