bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

У депутата Лозового знайшли мощі на 121 тис. грнВ ході нещодавнього засідання регламентного комітету парламенту, який розглядав подання Генеральної прокуратури України про надання згоди на притягнення депутата від Радикальної партії Андрія Лозового до кримінальної відповідальності, з'ясувалося, що депутат має незадекларовані святі мощі вартістю щонайменше 121 тис. грн, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рovin.com.ua.

У ході полеміки на засіданні комітету виникла перепалка на церковну тему. Говорячи про майно “радикала”, придбання якого сумнівно з точки зору незабезпечення законності джерел походження коштів, генпрокурор Юрій Луценко згадав святі мощі. “Щодо мощей, ми не знаємо, скільки точно вони стоять. Але експертиза показала мінімальну вартість у 121 тис. грн.”, – заявив глава ГПУ.

Ця репліка “зачепила” Лозового, і він закликав Луценка покаятися перед Богом. “Ви визнаєте безцінні потужності в 120 тис. грн… Святотатство говорити про оцінку святих речей. Я закликаю вас вклонитися цим мощам та покаятися”, – сказав парламентарій.

У відповідь генпрокурор запропонував Лозовому після сплати податків спільно сходити помолитися, і зізнався у фінансуванні будівництві церковної споруди у своєму рідному місті.

“Запрошення в монастир не приймається. Я будую храм в Рівному і якось розберуся з Богом сам. А ви якось розберіться з податками. Тоді підемо в церкву і помолимось”, – заявив Луценко.
Tags: и смех и грех
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments