bitvazaurozay

Патріарх Варфоломій — Зеленському: «Церква України є повністю незалежна і автокефальна»

Вселенський патріарх Варфоломій на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським 8 серпня заявив, що Православна Церква України є повністю незалежна і самокерована (автокефальна), і Константинополь не збирається втручатися у її внутрішні справи, повідомляє ВВС і прес-служба Константинопольського Патріархату.

"Константинополь не збирається втручатися у внутрішні справи Церкви України. Вона є повністю незалежна і автокефальна. Звідси — з Константинополя, з Фанара — вона матиме лише високе заступництво і наші постійні молитви про успіх її місії", — цитує також патріарха Варфоломія архімандрит Кирило (Говорун).

"Просимо, щоби вона (ПЦУ) завжди мала Ваш високий захист, а також зміцнювалась Вами у справі, яку вона вже почала здійснювати задля українського народу", — заявив патріарх під час бесіди з українським президентом.

У свою чергу Зеленський подякував Вселенському патріарху за підтримку України та заявив: "Наша спільна цінність – життя людини. І це головне для мене, особливо зараз, коли я став Президентом України. Влада не повинна втручатися у церковні справи, я захищатиму незалежність церкви".

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.