bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

УКРАИНСКИЙ СВЯЩЕННИК СОБИРАЕТ ДЕНЬГИ В FACEBOOK


Зайшов сьогодні в ФБ і побачив ось цю дивну статтю під назвою:
"УКРАИНСКИЙ СВЯЩЕННИК СОБИРАЕТ ДЕНЬГИ В FACEBOOK СЕБЕ НА АВТОМОБИЛЬ".
На днях читав напівжартівливий пост відомого блогера протоієрея Олександра Дедюхіна в якому він просив надіслати грошей на рахунок щоб розплатитися за автомобіль. Певне це є величезним криміналом? Щось просити це від сьогодні вже злочин?
Далі читаючи цю статтю знайшов ще одне звинувачення на адресу отця Олександра.
"Отметим, что священник УПЦ совсем не скрывает, что живет за деньги прихожан и это нормально".
А з чого ж ще живе священник як не за гроші прихожан і це вже 2000 років як нормально і канонічно. Скажу більше. Навіть до нашої ери священнослужителі самих різних релігій та культів жили виключно за гроші прихожан і це не просто нормально, а інакше і бути не може!
Ну і фінальний "вирок" отцю Олександру звучить ось так.
"Александр Дедюхин активно выступает против политики Кремля и рассказывал при каких условиях может произойти примирение народов.
"Война закончится при одном условии - когда мордорская метрополия прекратит свое существование. Когда ослабнут ее окровавленные щупальца и перестанут держать в страхе и бедности колонии на окраинах империи", – писал Дедюхин в своем блоге.
Он также считает, что Россия распадется "под тяжестью собственного зла, амбиций, притязаний, понтов, грехов и лицемерия".
Як казала наша вчителька геометрії, дітки, ну кому тут вже щось не зрозуміло?))) Виявляється у нас на третьому році війни з Росією - виступати проти політики Кремля - то є смертний гріх і таке тобі не простять ні за що. Нехай навіть якщо немає до чого причепитися, то домалюють тобі роги абсолютно на рівному місті.
П. С. Як на мене, в цьому випадку журналісти пошилися в дурні намагаючись за будь яку ціну висмоктати бодай якийсь компромат з пальця і нічого крім сміху їх недолугі потуги викликати не можуть.)))
Tags: разоблачения
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments