bitvazaurozay

Фейкові акаунти та змонтовані відео: як УПЦ МП здійснює інформаційні атаки на ПЦУ

У середовищі УПЦ (МП) почали розганяти новину про те, що ПЦУ начебто бреше і використовує фото з Хресної Ходи Московського патріархату. На підтвердження вони наводять скріни з відео.

Автором оригінального посту став такий собі Александр Вознесенский. Я маю сумнів, що це реальна особа. Жодного власного фото та відсутність інформації про користувача у профілі, проте багато скрінів та постів проти ПЦУ, УГКЦ та української влади. Я вважаю, що це такий спільний акаунт пропагандистів Московського патріархату в Україні. Через нього закидають різні "брудні" публікації, за які можна подати до суду. А оскільки акаунт чітко не ідентифікує особу, то можна не хвилюватися щодо судових справ. Так ось цей "груповий" акаунт і розшарив відео. І тут найцікавіше. Наводиться скрін з YouTube-каналу Krest Hod.

Насамперед, це не офіційний канал ПЦУ. Більше того цей канал був створений 25 липня 2019 року, тобто за кілька днів до самих хресних ходів. На каналі три відео: хода УПЦ (МП), ПЦУ та УПЦ КП. Канал має пять підписників. Три відео разом узяті мають близько 650 переглядів. Не багато.

Вже на цьому етапі можна зробити висновок, що це якийсь підозрілий канал, який не тільки не афілійований з ПЦУ, а й незрозуміло для чого створений.

Однак дивимось саме відео. Це дійсно відео з літургії та Хресної ходи ПЦУ. Однак на 23 хвилині відео припиняється і хвилину показується картинка з Хресної ходи УПЦ (МП), а потім знову вмикається відео літургії. Це повторюється і в кінці відео. Це свідчить про те, що автор відео свідомо записував літургію ПЦУ, а потім два рази зробив монтаж вставивши зовсім інші зображення з Хресної ходи УПЦ (МП), яка була напередодні.

Саме це фото і розганяють прихильники УПЦ (МП) для критики ПЦУ у начебто крадіжці зображення. Ця інформаційна акція має на меті "довести", що у ПЦУ начебто настільки мало вірян, що ця церква не користується підтримкою українського народу, що у новоствореній церкві навіть змушені красти фото з Хресної ходи УПЦ (МП). Чия це риторика про не чисельність ПЦУ? Правильно, Московського патріархату. Ну і ще одного російсько-німецького соціолога, передайте йому там вітання.

Жодна притомна людина з ПЦУ не буде так тупо і очевидно підставляти себе і церкву. А отже у мене є всі підстави вважати, що це спланована інформаційна кампанія УПЦ (МП) проти ПЦУ. Їхні активісти створюють провокативну новину, а потім самі ж її розганяють.

Шановні московсько-православні, ви можете скільки завгодно намагатися проводити кампанії з дезінформації ‒ ми їх все одно виявимо і спростуємо.

 Дмитро Горєвой

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.