bitvazaurozay

Клоун від Зе що працюватиме в Раді в комітеті з питань соцполітики вважає що у нас мінімалка 30 000


Депутат президентської партії "Слуга народу" також повідомив, що в Раді працюватиме в комітеті з питань соцполітики — профільному з питань зарплат і пенсій.

Кандидат у депутати, чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк, думає, що заробітна плата народного депутата відповідає прожитковому мінімуму або мінімальній зарплаті в Україні. Про це він сказав в коментарі виданню "Лівий Берег".

"Мені називали різні суми... Вона там як-то відповідає прожитковому мінімуму або мінімальній зарплаті, здається, буде десь в районі 30 тисяч гривень", — сказав Беленюк.

З 1 липня 2019 року прожитковий мінімум для працездатних осіб виріс на 86 гривень і становить 2007 гривень, мінімальна зарплата, до якої прив'язана зарплата депутатів Ради — 4173 грн.

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.