bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

УПЦ каже, що не підпорядковується Москві, а в Москві визнає, що підпорядковується

30 червня офіційний сайт УПЦ (Московського Патріархату) назвав "дезінформацією", "фейковими новинами" і "сумнівною заявою" інформацію від командуючого Національною гвардією України генерал-лейтенанта Юрія Аллерова про введення в Нацгвардії обмеження на капеланів УПЦ (МП), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Генерал Юрій Аллеров в інтерв'ю сайту "Апостроф" нещодавно заявив про постанову уряду, в якій прописано, що капеланами можуть бути діячі різних конфесій «за винятком представників Московського патріархату».

Сайт УПЦ вважає, що заява генерал-лейтенанта Аллерова "пішла врозріз з офіційною позицією Міністра оборони України генерала армії Полторака С.Т.", який під час однієї з зустрічей з головою Синодального військового відділу УПЦ митрополитом Августином (Маркевичем) зауважував, що військовослужбовці мають право на духовний супровід у війську і ходити до тієї Церкви, до якої належать.

Сайт УПЦ з посиланням на Синодальні військовий та юридичний відділи припускає, що документ, на який посилається генерал-лейтенант Аллеров, це Наказ № 205 від 24 березня 2016 року «Про затвердження Положення про службу військового духовенства (капеланську службу) у Національній гвардії України».

У підпункті 7, пункту 19 зазначено, що «Командування військової частини: не допускає (обмежує діяльність) священиків тих релігійних організацій, центри яких знаходяться на території країни-агресора».

З цього в УПЦ роблять такий висновок. «Як ми бачимо відсутня пряма заборона для УПЦ про яку говорить пан генерал, – цитує сайт УПЦ голову Юридичного відділу УПЦ протоієрея Олександра Бахова. – Командир на власний розсуд визначає де центр тієї чи іншої релігійної організації».

При цьому сайт УПЦ додає: «З огляду на те, що адміністративним центром Української Православної Церкви є Київська Митрополія, спроби обмежити капеланське служіння для священиків УПЦ є відкритою дискримінацією військовослужбовців, кожен третій з яких є парафіянином Української Православної Церкви».

Проте сайт УПЦ не повідомляє, що в статутах РПЦ і УПЦ прописано: УПЦ є складовою частиною РПЦ (інша самоназва РПЦ — Московський Патріархат). Адміністративно-канонічний центр УПЦ/РПЦ знаходиться в Москві (в Московській Патріархії), Патріарх Московський Кирило називає себе "Патріархом України", а глава УПЦ митрополит Онуфрій в Москві називає Кирила керівником "нашей Святой Русской Православной Церкви" і входить до складу Священного Синоду РПЦ, а також до Архієрейського і Помісного Соборів РПЦ – головних керівних органів для всіх частин РПЦ, зокрема для УПЦ (МП).
Tags: 5-та колона, МПвУ, брехня, гібридна церква
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments