bitvazaurozay

Ви зробили це разом. А скільки курви ще зробите замахаємся усі пил ковтать

"Не може армія України виглядати круче ніж російська".

Важлива новина, яку незаслужено недооцінюють - судом зупинено перехід на нові норми харчування в ЗСУ!

Я сподіваюсь воєннослужащі голосувавші за новиє ліца, щасливі. Особливо ті, в чиїх В/Ч очікувалась до втілення ця реформа, але тепер вже не судьба. А наступним кроком буде відміна цього харчування взагалі, ібо неекономно так жирно армію кормить і воєнних зєлєбобіків карма наздожене у повному складі. Мої вітання довбойоби!!! Чекаю коли такі незручні деяким сонечкам Талани теж скасують і повернуть вам які небуть недорогі сапаги! Патамушта ,ну не може армія України виглядати крутіше за армію росії.

Коли в Крим зайшли зелені чоловічки то вони виглядали як рейнджери, а наші, як бомжі. І це нефігово вплинуло на слабкі мізки, коли круто обмундирований стоїть навпроти нашого нещастя і каже "ну навіщо тобі ця убога Україна, переходь на нашу сторону, в нас все круто, кормлять вдягають, зарплати нормальні і печеньки вкусниє", так тоді багато й перейшло. Через те, що в такому порівнянні просто соромно що власне керівництво з тебе бомжа зробило. Я не виправдовую. Я зазначаю важливий чинник.

І я ненавиджу безмозгле тупе населення, особливо якщо воно в армії служить. Ви зробили це разом. А скільки курви ще зробите, замахаємся усі пил ковтать.

Marusya Zvirobiy

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.