bitvazaurozay

Суд відхилив апеляцію Мінкульту у справі про перейменування УПЦ (МП)

Шостий апеляційний адміністративний суд міста Києва постановив апеляційну скаргу Міністерства культури України залишити без задоволення та заборонив усім суб’єктам державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо УПЦ (МП), повідомляє сайт УПЦ.

22 липня 2019 року в Шостому апеляційному адміністративному суді відбулось судове засідання за апеляційною скаргою Міністерства культури України на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва про забезпечення позову від 22.04.2019 у справі №640/4748/19, відповідно до якої задоволено заяву Київської митрополії УПЦ (МП) та заборонено суб’єктам державної реєстрації проводити будь-які реєстраційні дії щодо відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, стосовно Київської митрополії, монастирів, духовних семінарій, єпархій, які входять до УПЦ (МП).

Представники Київської митрополії УПЦ (МП) у судовому засіданні висловили власні доводи, аргументи та заперечення щодо змісту та вимог апеляційної скарги Міністерства культури України та просили відмовити у задоволенні останньої, а ухвалу суду першої інстанції про забезпечення позову – залишити без змін.

Шостим апеляційним адміністративним судом постановою від 22 липня 2019 року у справі №640/4748/19, внаслідок встановлення всіх істотних фактичних обставин, дослідження змісту та вимог апеляційної скарги, а також заслуховування аргументів і заперечень представників Київської митрополії УПЦ (МП), було відмовлено у задоволенні апеляційної скарги Міністерства культури України та залишено без змін ухвалу суду першої інстанції про забезпечення позову.

"Таким чином, заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва про забезпечення позову від 22.04.2019 у справі №640/4748/19, продовжують діяти та мають юридичну силу по цей час", — пише сайт УПЦ (МП), який також зазначає, що раніше, "22 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва зупинив процес примусового перейменування" УПЦ (МП). У відповідь на це рішення Міністерство культури подало апеляцію.

Додатково повідомляється, що ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва про забезпечення позову від 22.04.2019 у справі №640/4748/19 заборонено всім суб’єктам державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (Міністерство юстиції України, Міністерство культури України, їх структурні підрозділи та територіальні органи, державні реєстратори, органи місцевого самоврядування, виконавчі органи міських, селищних, сільських, обласних рад, будь-які інші особи, що мають повноваження державних реєстраторів) вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, стосовно Київської митрополії, монастирів, духовних семінарій, єпархій, які входять до релігійного об’єднання УПЦ (МП), у тому числі, скасовувати реєстраційні дії та записи, вносити нові записи, вносити зміни до записів тощо.

У зв’язку з цим в Юридичному відділі УПЦ (МП) просять "не втрачати пильності та відстежувати будь-які реєстраційні дії, що вчиняються та/або можуть бути вчинені (готуються до вчинення), щодо вашої релігійної організації та, у разі встановлення таких обставин, негайно повідомляти Юридичний відділ Української Православної Церкви".

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.