bitvazaurozay

Головний лобіст УПЦ (МП) у парламенті переобраний на черговий термін

За результатами голосування на позачергових виборах у Верховну Раду народний депутат, голова фракції «Оппозиционый блок» і меценат Вадим Новинський взяв більшість голосів у своєму окрузі. За результатами підрахунку 100% протоколів на виборчому окрузі №57 у Маріуполі Вадим Новинський отримав перемогу з 42,64% голосів. Його найближчий переслідувач В'ячеслав Салгалов від партії «Слуга народу» набрав 24,1%, повідомляє сайт ЦВК і Slovoidilo.ua.

Вадим Новинський — народний депутат 7 і 8 скликань, засновник фінансово-промислової групи Смарт-Холдинг і власник блокуючого пакету компанії Метінвест. Також Новинський відомий як меценат УПЦ (Московського Патріархату) і активний противник надання автокефалії Українській Церкви (у червні 2018 року Новинський з делегацією УПЦ (МП) умовляв патріарха Варфоломія не давати томос УПЦ КП).

Напередодні в УПЦ (МП) налаштовували вірян голосувати за партію "Опозиційний блок" (в основному складається з колишніх членів Партії регіонів), до якої входять Вадим Новинський, Євген Мураєв, Олександр Вілкул, Геннадій Кернес, Геннадій Труханов та інші. Зокрема, на "Форумі об'єднаних опозиційних сил "Довіряй справам"" були присутні два митрополити УПЦ (МП) — намісник Києво-Печерської лаври, член Св. Синоду митрополит Чорнобильський Павло Лебідь та митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука Коваленка, які і до цього брали участь у передвиборчих баталіях.

Проте "Опозиційний блок" не набрав необхідних голосів для проходу в парламент. Вадим Новинський обраний по мажоритарному округу.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.