bitvazaurozay

Клоун ввів персональну відповідальність для бійців ЗСУ - вони не мають права стріляти

Про це повідомив представник Зеленського у ТКГ Роман Безсмертний на брифінгу18 липня 2019 у Києві. За його словами з 21 липня у ООС введено персональну відповідальність за відкриття вогню. Тобто, якщо наших бійців будуть вбивати вони не мають права стріляти. Якщо вони бачать, що росіяни розгортають батарею для обстрілу - вони не мають права стріляти. Бо це загрожує їм покаранням.

"Досягнуті домовленості, що з 0:01 21 числа починається безстрокова заборона на обстріли. Вперше в документі зазначено, що забороняється будь-яке ведення вогню. В заяві зазначено відповідальність осіб за відкриття вогню, а також передбачено публічну заяву сторін про припинення вогню", - сказав Безсмертний. Зрозуміло, що покарати  бійця ЗСУ буде дуже легко. Бажаючих від Зеленського - багато. Але яким чином буде притягуватись до відповідальності російські окупанти??? Про це команда Зеленського скромно мовчить. Також, Кучма дозволив представникам ОБСЄ, тобто ГРУ РФ, вільно заходити на  будь-які військові об'єкти України. Ще одна перемога російських окупантів у Мінську. І черговий злив національних інтересів України зеленським.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.